Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖRSTRAND, krus, 3 st, tidigt 1900-tal, glaserat stengods, sk "stenmassa", med hängklar samt blomdekor, märkta undertill, höjd ca 26,21 samt 14 cm
Bruksslitage
788779
2020-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här