Rysk ljuskrona
2020-07-04
788687
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 EUR |
LJUSKRONA, stomme i förgylld mässing, färglösa prismor i olika former, diameter 75 cm, höjd 110 cm, Frankrike / Ryssland, sekelskiftet 1800/1900.
Billnäs goes online
Smått slitage, lösa prismor medföljer.