Oidentifierad konstnär akvarell
2020-07-01
788597
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med människor, akvarell, bildmått ca 45x37 cm
Ej examinerad ur ram