Ljuskrona i gustavianks stil
2020-07-01
788548
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets slut, gustaviansk stil, förgylld stomme i mässing, 4 ljusarmar, höjd ca 55, diameter ca 40 cm
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen