Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-06-30
788528
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Midsommarblommor", signerad Kliuchnikov, daterad a tergo 2010, olja på duk, 75x56 cm, oramad