Linnea Larsson oljemålning
2020-06-29
788506
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Pioner i glasvas, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x60 cm