Armborst
2020-07-04
788482
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
ARMBORST, Mellaneuropa, 1800-talets början, valnötsstock, inläggningar i ben, bredd 51 cm, längd 65 cm.
Billnäs goes online
Slitage, skador, delar saknas.