indopersisk yksa och sköld
2020-07-04
788477
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 250 EUR |
YXA OCH SKÖLD, indopersiska, järn och mässong, sekelskiftet 1800/1900-tal, längd 63 cm, diameter 28,5 cm
Billnäs goes online
Slitage