Svärd Skottland 1800-tal
2020-07-04
788422
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 500 EUR |
SVÄRD, Skottland 1800-tal, korgfäste i stål, rak klinga, längd 102,5 cm.
Billnäs goes online
Bruksslitage, råst, balja saknas.