Silverbägare Gabriel Haggrén, Brahestad
2020-07-04
788397
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
BÄGARE, silver, Gabriel Haggrén, Brahestad 1824, invändigt förgylld, höjd 8 cm, vikt 46 g
Billnäs goes online
Slitage, bucklor