Bordslampa
2020-06-29
788370
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Luxo A/S, Norge, 1960-tal, FL-40, metall, höjd 39 cm.
Bruksslitage, intryckningar, märken