Stolar Bauhaus-stil

Stolar Bauhaus-stil
Stolar Bauhaus-stil
Stolar Bauhaus-stil
Stolar Bauhaus-stil
Stolar Bauhaus-stil
Stolar Bauhaus-stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STOLAR, 4 stycken, Bauhaustyp, Italien, 1900-talets andra hälft, stommar av kromade stålrör, sitsar och ryggar av bok med rotting, sitshöjd 46 cm

Smärre skador på 2 sitsar

788196

2020-08-16