TV med skåp
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TV-MÖBEL, "Centrum, typ 242 TV", AB Gylling & Co Stockholm, 1900-talets mitt, skåp fanérad med mahogny, höjd ca 90, 60x54 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador vid skåpshandtag, fungerar enligt uppgift, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
788177
2020-07-01