Martin Emond
2020-07-01
788172
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MARTIN EMOND (1895-1965): Stadsvy med bilar, signerad Martin Emond, olja på pannå, ca 91x122 cm