Oljemålning 17/1800-tal
2020-07-03
788143
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 78 x 64 cm
Krackeleringar, lagningar, retuscher, dukskada