Bordsfotogenlampa omkring 1900
2020-07-03
788141
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSFOTOGENLAMPA, omkring 1900, mässing och glas, dekor med putti, total höjd ca 60 cm
Kupa med lagningar, slitage, lagningar