Ljusstakar silver
2020-06-29
788047
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, importstämplar, fylld fot, höjd ca 7 cm
Bucklor