Severin NIlsson oljemålning
2020-06-30
787972
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SEVERIN NILSON (1846-1918): Skogsparti, signerad, olja på duk uppsatt på pannå, ca 42x27 cm