Ljuskrona barockstil
2020-06-28
787813
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, barock stil, 1940-tal, stomme i mässing, behängd med olikfärgade prismor, 6 ljusarmar, glasobeslisk, elektrifierad, höjd ca 88, diameter 46 cm
Smärre slitage