Philip von Schantz färglitografi
2020-06-30
787719
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med rättikor, signerad och daterad 80, HC, etsning, bildyta ca 41x49 cm
PROVENIENS:
Författaren Karl Haskel,1935-2019
Oramad, hanteringsveck i marginalen