Edition Ete Tudor Armbandsur 1960-tal 14K

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

TUDOR, armbandsur, 1960-tal, 14K, rödguld, manuellt urverk, plexiglas, krona med monogram, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 1588, serie nr. 564030, kaliber 2422, diam ca 34 mm, box original medföljer

Urtavla med missfärgning/ fläck. Bruksslitage. Box saknar inredning. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

787648

2020-07-26