2 200 SEK
2 000 SEK
LUKTDOSOR, 3 st, 1800-tal, PAFYMFLASKA, 1900-tal, silver, delvis graverad dekor, längd 6,5x8,5 cm, vikt 89 g
Slitage
787543
2020-06-30