Ram 1800-tal
2020-06-28
787522
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 1800-tal, bronserad, dekor i pastellage, motiv i tryck efter Jean Baptiste Dagoty, innermått 58x42, yttermått 72x58 cm
Smärre skador