Klubbat för:
600 EUR
800 EUR
ALVAR AALTO, BORD modell 83 , Artek, 1900-talets senare hälft, lackerad björk och skivan i fanerad ask, höjd 71,5 cm, skivan 182 x 91 cm.
Billnäs goes online
787442
2020-07-04