1546 - Bestick Thebe
2020-08-23
787360
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FOLKE ARSTRÖM, Thebe, bestick, 62 delar, rostfritt stål, bestående av 20 knivar, 20 gafflar, 20 skedar samt 2 smörknivar, omkring 1900-talets mitt, Gense, längder 17,5 - 19,5 cm
Bruksslitage