Ray Stalje oljemålning
2020-08-06
787338
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition i brunt, gult, grått och svart, olja på duk, ej signerad, 84 x 60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".