Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, skulptur, signerad JL SANCHEZ, numrerad 1000/114, brons, sockel av plexiglas, total höjd ca 13,5 cm
Zustandsbeschreibung
Repor på sockeln
787298
2020-06-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner