Ray Stalje pastell
2020-08-06
787285
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, gult och grönt, pastell, signerad och daterad 91, bildstorlek 36,5 x 43,5 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".