Ray Stalje oljemålning
2020-08-06
787251
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, gult och orange, olja på duk, ej signerad, 65 x 70 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".