Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 73x60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Zustandsbeschreibung
Framstår i gott skick
787250
2020-08-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner