Ray Stalje
2020-08-06
787225
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, osignerad, bildmått 90x70 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".