Ray Stalje
2020-08-06
787219
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition utan titel, signerad, bildmått 90x70 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Framstår i gott skick