Ray Stalje oljemålning
2020-08-06
787215
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition i svart, orange, rosa och vitt, olja på duk, ej signerad, 73 x 60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".