Taito industrilampor
2020-07-04
787203
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
INDUSTRILAMPOR 2 ST, Taito 1930-tal, gjutjärn och glaskupor, 24 x 14 cm, höjd 12 cm
Billnäs goes online
Lätt slitage