OSTRONGAFFLAR
2020-06-25
787191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver samt bakelit, omkring sekelskiftet 1900, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, etui medföljer, längd ca 15 cm
Smärre bruksslitage