Guena Rogozny oljemålning
2020-06-24
786928
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUENA ROGOZNY (född 1948): Blomsterstilleben, signerad Rogozny, olja på duk, 60x80 cm, oramad