Bordslampa 1 par
2020-06-27
786876
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-tal, vit glasmassa med förgylld dekor, höjd 35 cm