Ray Stalje
2020-08-06
786816
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition i blått, grönt och lila, olja på duk, ej signerad, 100 x 115 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".
Dukskada.