Ray Stalje olja på duk
2020-08-06
786799
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RAY STALJE (född 1947), olja på duk, komposition i gult och orange, osignerad, 60x80 cm.
Fint skick.