Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-06-23
786785
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Damporträtt, olja på duk, 76x57 cm
Duklagningar