Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
FOTOGENLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing och glas, höjd ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, smuts, repor, märken, nedsmutsning på brännrör
786766
2020-06-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner