Ray Stalje
2020-08-06
786755
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition olja på pannå, ej signerad, 73,5 x 92 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".