Ray Stalje oljemålning
2020-08-06
786721
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAY STALJE (född 1947): Komposition i rött, olja på duk, ej signerad, 84,5 x 60 cm.
Ingår i tema "Ray Stalje".