Sparbössor
2020-06-26
786662
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPARBÖSSOR, 7 st, omkring 1900-talets mitt/andra hälft, porslin, höjd ca 30-11 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Bruks- och åldersrelaterat slitage