Ytterfoder
2020-06-24
786613
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
YTTERFODER, KIna, 1900-talets andra hälft, porslin, dekor i undergalsyrblått, höjd ca 15 cm
Nagg på ena foten