Oidentifierad konstnär
2020-06-24
786600
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, olja på pannå , monogramsignerad, daterad -95, ca 46x39 cm