Max Salmi oljemålning
2020-07-02
786534
| Klubbat belopp | 640 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
MAX SALMI (1931-1955) "löpare", signerad samt daterad -66, olja på pannå, 46x50 cm
Billnäs goes online