Vägglampor 3 st
2020-06-26
786455
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄGGLAMPOR, 3 st, slutet av 1900-talet, plexiglas samt mässing, höjd ca 17, diameter ca 47 cm
Ingår i temaauktionen Bankflytten
Bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej för funktionen