Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014): Komposition med man vid schackbord, signerad samt Épreuve d´artiste, litografier, varje enskild bildyta ca 21x18 cm,
786367
2020-06-25
Gör en kostnadsfri värdering här