Mulberry "Bayswater" väska
2020-06-25
786362
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MULBERRY, "Bayswater", väska i svart läder med detaljer i metall, invändigt fack med dragkedja samt utsmyckningsnyckel, märkt "MULBERRY", numrerad på plakett 565321, bredd ca 28, djup ca 16 cm, höjd ca 23 cm
Bruksslitage, nötta kanter